Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 15. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W kolejnym odcinku naszego cyklu przedstawiamy pożyczkę gotówkową Mini Ratka, której spłata nie będzie dużym obciążeniem dla rodzinnych finansów. Pożyczkę można otrzymać nawet w kwocie 120 tys. zł wraz z kredytowanymi kosztami – bez zabezpieczeń i poręczycieli. Mini Ratka może być pożyczką gotówkową dla osób, które chcą połączyć raty kredytów zaciągniętych w innych bankach  i instytucjach kredytowych w jedną, mniejszą Mini Ratkę.

Omawiamy również ofertę PKO Banku Polskiego dotyczącą kart debetowych i kredytowych, służących do regulowania płatności w sklepach, punktach usługowych oraz do wypłaty gotówki z bankomatów.   

W najbliższym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” materiał pt. „Jak wspomóc domowy budżet?”.

Polecamy!

Ubezpieczony z kartą

Wszystkie karty kredytowe PKO Banku Polskiego zapewniają ochronę ubezpieczeniową. Wybierając się na wakacje warto zapoznać się ze specjalnym pakietem ubezpieczeń podróżnych, który zapewnia ochronę w trakcie wyjazdów za granicę. Można też skorzystać z dodatkowego – dobrowolnego „Ubezpieczenia na szóstkę” (obejmuje: ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, rzeczy opłaconych kartą i gwarancję najniższej ceny, bagażu i opóźnienia w jego dostarczeniu oraz bogaty pakiet assistance – Medyczne oraz Dom) czy ubezpieczenia podróżnego, które z pewnością zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

 
Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska”.